Šetrenie tam, kde je to rozumné

V snahe ušetriť kupujeme často lacné veci, ktoré nás nakoniec sklamú svojou kvalitou. Šetriť sa však dá aj iným spôsobom. Napríklad na nákladoch na tlač. Ako? To vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Šetrenie tam, kde je to rozumné
Šetrenie tam, kde je to rozumné (zdroj: pixabay.com)

Kvalitná tlač za menej peňazí

Ak často tlačíte dôležité dokumenty, iste nechcete, aby sa na nich objavili šedé šmuhy alebo nečitateľné písmená len preto, že ste kúpili lacný toner. Aby ste sa tomu vyhli, nakupujte lacnejšie alternatívne tonery u overených predajcov. Oproti originálnym tonerom tak zaplatíte menej, no získate produkt, s ktorým vytlačíte porovnateľný počet strán v rovnakej kvalite.

Komponenty tonerov sú pritom celkom nové. Nemusíte sa obávať, že po ich vybalení na vás bude čakať nepríjemné prekvapenie napríklad v podobe prasknutého plastu. Ak si nie ste stále istí rozhodnutím, skontrolujte dĺžku záruky, ktorú vám predajca poskytne. Mala by byť minimálne v zákonom danej lehote 24 mesiacov.

Tonery Epson

Alternatívne tonery zakúpite pre všetky značky tlačiarní. Môžete si ich kúpiť pre HP, OKI, Samsung, Canon alebo aj tonery Epson. Alternatívne tonery Epson sa vyrábajú v kvalite zodpovedajúcej originálnemu produktu. Kvalita je okrem toho pri výrobe testovaná. Produkt, ktorý testom neprejde, je vrátený späť do výroby. Ku konečnému zákazníkovi sa tak dostane len bezchybný produkt.

Tonery Brother

Výrobcovia, ktorí vyrábajú kompatibilné tonery Brother, dodržiavajú platné ISO normy, ktoré sú zárukou ich kvality. Nečakajú na vás ani žiadne problémy pri ich výmene — sú plne kompatibilné s každým typom tlačiarne Brother. Pri nákupe stačí len zadať presný názov vašej tlačiarne do vyhľadávača na stránke obchodu a vyberať z ponúknutých alternatív pre čiernobielu aj farebnú tlač.

Komerčný článok