Ako sa stravovať počas hektických dní

Doba sa nezmení, ale my môžeme upraviť svoje zmýšľanie. Je skutočne dôležitejšia práca a povinnosti než naše zdravie? Okrem pravidelného pohybu, fyzického a psychického relaxu myslime aj na naše stravovacie rituály, telo nám to vráti späť.

Keď nestíhame raňajky či obed…

Raňajky sú pre mnohých nepoznanou časťou jedálnička. Len čo zazvoní budík, máme čo robiť, aby sme telo presvedčili vstať z postele a dať sa ako-tak do poriadku. Páni majú výhodu, že nemusia absolvovať ranné líčenie či úpravu vlasov, a tak im ostane pár minút aj na raňajky. Väčšina z nich si však oveľa radšej ako raňajky dopraje dlhší spánok. A čo dámy? Mnohé ráno nechystajú len seba, ale aj členov rodiny, preto je ľahké zabudnúť na vlastný hladný žalúdok. Dôležité je prísť do práce či školy načas, hoci i so škŕkaním v bruchu. Spoznali ste sa v tomto chaotickom spôsobe života? Nesprávne fungujúci metabolizmus, žalúdočné vredy, obezita či civilizačné choroby sa časom prejavia u každého, kto sa pod vplyvom stresu nestravuje vhodne.

Zachránia nás výživné tyčinky na cesty

Kým našim deťom dookola opakujeme, že raňajky sú základ dňa, sami ich vynechávame. V práci najprv siahame po káve a vďaka prúdu povinností je už ľahké vydržať, kým odídeme na obed. A pritom nie je problém privstať si o desať minút skôr, zaliať cereálie mliekom, jogurtom či si trocha odhryznúť z pečiva. Keď napriek tomu krútite hlavou, zachránia vás aspoň výživné tyčinky, zostavené z vitamínov a minerálov, ktoré telo zasýtia a dodajú mu potrebnú energiu, kým sa dostanete k riadnemu jedlu. Výživné tyčinky je vhodné mať stále poruke – v kabelke či v pracovnej zásuvke. Len čo sa ozve hlad alebo cítite, že vaša energia klesá, výživné tyčinky sú vaša prvá pomoc. Trávite veľa času cestovaním? Zbaľte si na cesty výživné čokoládové tyčinky F1 Express, príležitostne sa dajú využiť ako alternatíva raňajok, desiatej či olovrantu.

Ako sa stravovať počas hektických dní
Ako sa stravovať počas hektických dní

Vyvážený koktail na zasýtenie i na pochutenie Herbalife Nutrition Formula 1

Nech už sú vaše dni akokoľvek hektické, mali by ste si dopriať aspoň jedno teplé varené jedlo za deň. Obed pozostávajúci z teplej polievky a hlavného jedla by ste nikdy nemali uprednostniť pred hamburgerom či toastom so salámou. Občas sa vám to nepodarí dodržať? Jednou z ciest, ako zvýšiť podiel bielkovín v strave, ale sa aj zasýtiť, je využívanie nutrične vyvážených koktailov Herbalife Nutrition Formula 1. Majú krémovú konzistenciu, nízky obsah kalórií, ale zato prekypujú úžasnou dávkou bielkovín, sacharidov, vitamínov, minerálov a sú na výber až v 10 príchutiach. Na výber je aj varianta bez sóje, lepku či laktózy. Ideálna cesta, ako sa zasýtiť a cítiť sa fit. Ich bonusom je tiež skvelá chuť, vďaka čomu si príjemne zamaškrtíte. Radšej vynechať jednu kávu a pochutiť si na vyváženom koktaile. Výživné tyčinky na cesty a vyvážené koktaily zarábajúce sa z prášku a vody tu teda nie sú len pre športovcov a tých, ktorí chcú upraviť svoju hmotnosť, ale pre všetkých, ktorí v hektike dní prestali myslieť na pestrú a výživnú stravu.

Ako sa stravovať počas hektických dní
Ako sa stravovať počas hektických dní

Komerčný článok