Hračky nielen na vyplnenie voľného času

Hlavnou náplňou dňa všetkých detí je hranie. Pri hre sa veľa naučia, rozvíja sa ich fantázia aj kreatívne myslenie. Ak si pri pohľade do detskej izby neviete rady s tým, čo im vybrať, niekoľko tipov nájdete v našom článku.

Hračky nielen na vyplnenie voľného času
Hračky nielen na vyplnenie voľného času (zdroj: unsplash.com)

Hračky pre chlapcov pre akciu, ktorá nekončí

Chlapci sa pri hre stávajú hrdinami príbehu. Bude to policajt, rušňovodič, opatrovateľ v ZOO alebo požiarnik? Niektorých najviac zaujme možnosť postaviť si vlastný dom, iní sa najradšej pustia do majstrovania.

Hračky pre chlapcov vyberajte podľa veku a tiež ich záujmov. Skladačky, montovanie skrutiek a spájanie rôznych súčiastok v ich vlastnej malej dielni podporuje rozvoj motoriky a chápanie súvislostí. Pre dokonalú akciu s kamarátmi pri chytaní zlodeja sa im zídu vysielačky.

Má rád rýchlu jazdu? Doprajte mu zážitok zo šoférovania s detským volantom na cesty. Väčší chlapci ocenia fingerboard, s ktorým sa naučia zvládať aj tie najzložitejšie kúsky. Pre malých nadšencov techniky môžete kúpiť robota na hranie. Nezabudnite na hračky pre chlapcov do vody alebo na záhradu, kde sa môžu dosýta vyšantiť na čerstvom vzduchu.

Hračky pre dievčatá

Hračky pre dievčatá — to je kráľovstvo plné bábik a plyšových zvieratiek, o ktoré sa môžu starať. Pre bábiky im môžete kúpiť oblečenie, riad na varenie a kŕmenie. Dôležitou súčasťou výbavy každej malej mamičky je tiež kočík. Môžete kúpiť aj postieľku pre bábiky a kuchynku, v ktorej pre ne môže navariť. Množstvo zábavy si dievčatá užijú aj s domčekom pre bábiky. Miniatúrne zariadenie dokonale napodobňuje realitu a pri domčeku pre bábiky dokážu deti stráviť celé hodiny.

Hračky pre dievčatá ponúkajú navyše kreatívnu zábavu, pri ktorej si môžu vytvoriť napríklad vlastné módne doplnky. Rôzne koráliky a iné dieliky v mnohých farebných odtieňoch k tomu priam vyzývajú. Takúto zábavu ocení každá malá parádnica.

Komerčný článok