Trendy leta 2021: Ako zažiariť aj počas horúcich dní?

Leto je už v plnom prúde, a tak predpokladáme, že šaty, krátke topy aj minisukne ste už poriadne prevetrali. Ak stále rozmýšľate, ako váš šatník oživiť, aby ste boli čo najviac in a držali sa najnovších módnych trendov, tento článok vám môže slúžiť ako inšpirácia.

Trendy leta 2021: Ako zažiariť aj počas horúcich dní?
Trendy leta 2021: Ako zažiariť aj počas horúcich dní? (zdroj: unsplash.com)

Odhalený chrbát

Odhalené výstrihy a minisukne sotva zakrývajúce spodnú bielizeň sprevádzajú leto snáď každý rok. V roku 2021 je však módny priemysel naklonený o čosi sofistikovanejšiemu odhaľovaniu. Chlapská predstavivosť nepozná hraníc, preto je odhalený chrbát, prípadne ramená, viac atraktívnejší ako spomínaný dekolt.

Svoje o tom vedia aj svetoznáme módne domy, napríklad Givenchy alebo KENZO, ktoré sa držia hesla menej je niekedy viac. Decentne poodhaleným chrbtom tak nič nepokazíte, ba naopak, v každej situácii zažiarite.

Trendy leta 2021: Ako zažiariť aj počas horúcich dní?
zdroj: pxhere.com

Minimalistické plavky

Okolo minimalistických plaviek v jednofarebnom prevedení sa toto leto krútia fotky snáď celého Instagramu. Prevažujú predovšetkým zemité farby, prípadne klasická čierna alebo biela, či rôzne pastelové odtiene.

Okrem toho, že tento typ plaviek sadne takmer na každú postavu, tento kúsok rozhodne využijete aj nasledujúce roky. Je jedno, či navštívite vzdialenú exotiku alebo ostanete doma pri jazere, superpraktické a trendy minimalistické plavky nemôžu vo vašom šatníku chýbať.

Výrazná ružová farba

Každé leto sa nesie v znamení farieb. Leto 2021 je však poznačené žiarivou ružovou, ktorá si získala srdcia mnohých žien. Na prvý pohľad sa síce takto žiarivá farba môže zdať nekombinovateľná, no opak je pravdou. Výhodou je, že nemusíte hneď meniť celý šatník, no úplne vám postačí jeden výraznejší kúsok.

Je len na vás, či siahnete po sukni, tope, prípadne po padavom blejzri na chladnejšie dni. Vybláznite sa, kombinujte a hlavne sa nebojte, pretože farby k letu patria.

Trendy leta 2021: Ako zažiariť aj počas horúcich dní?
zdroj: pexels.com

Šialené farby nemusia byť len výsadou oblečenia. Tomuto trendu si dokážete prispôsobiť skutočne čokoľvek. Slnečné okuliare od výmyslu sveta, obrovské visiace náušnice alebo kryty na mobily, ktoré môžete meniť hoci aj každý deň.

Pletené kúsky

Pletené kúsky sú možno na prvý pohľad záležitosťou chladnejších dní, no rozhodne nie, ak ide o pletené podprsenky, crop topy, či sukne. Práve tie ovládli nielen pobrežné oblasti, ale vidieť ich aj na ženách v uliciach našej vnútrozemskej krajiny. A niet sa čomu čudovať. Sú ľahké, vzdušné, a teda vhodné aj do tých najväčších horúčav. Výhodou je, že s trochou šikovnosti si dokážete podobné kúsky vytvoriť aj doma.

Pillow bags

V skratke ide o kabelky alebo tašky, ktoré sú mäkké ako vankúšik (z angl. pillow). Tento trend leta 2021 je síce len v plienkach, no už si dokázal podmaniť módne domy aj bežných ľudí.

V tomto prípade nemusíte siahať hneď po najdrahších kúskoch od známych návrhárov, ale zoženiete ich aj v dostupných prevedeniach. Tento štruktúrou výraznejší kúsok doplní aj ten najnudnejší outfit, a vy sa tak môžete stať hviezdou.

Komerčný článok